Hong Kong More...
4Rms
Peak 
$128,000,000
Gross 4000ft² @$32,000
Saleable 2706ft² @$47,302
4Rms
110 REPULSE BAY RD
Repulse Bay REPULSE BAY RD 110
$310,000,000
Gross 6150ft² @$50,407
Saleable 4101ft² @$75,591
Floor Plan
3Rms
High
PROVIDENT CTR BLK 08
North Point WHARF RD 35
$25,500,000
Gross 1537ft² @$16,591
Saleable 1308ft² @$19,495
Floor Plan
3Rms
Low
PROVIDENT CTR BLK 01
North Point WHARF RD 21
$19,800,000
Gross 1431ft² @$13,836
Saleable 1249ft² @$15,853
Kowloon More...
Floor Plan
3Rms
High
HARBOURVIEW GDN
Kowloon City PRINCE EDWARD RD W 337-339A
Rent $40,000
$15,000,000
Gross 1160ft² @$12,931
Saleable 839ft² @$17,878
3Rms
Low
DYNASTY HTS SKY LODGE
Shek Kip Mei YIN PING RD 8
$28,000,000
Gross 1743ft² @$16,064
Saleable 1351ft² @$20,725
4Rms
Middle
DUNBAR PLACE
Ho Man Tin DUNBAR RD 23
$39,000,000
Gross --
Saleable 1831ft² @$21,300
4Rms
Low
ONE MAYFAIR
Kowloon Tong BROADCAST DRIVE 1
$38,600,000
Gross 1607ft² @$24,020
Saleable 1256ft² @$30,732
New Territories More...
5Rms
TYCOON PLACE
Tai Po LO FAI RD 38
$68,000,000
Gross 5808ft² @$11,708
Saleable 4070ft² @$16,708
Floor Plan
3Rms
High
GREENFIELD COURT
Shatin SHA TIN WAI RD 9-11
$14,500,000
Gross 1566ft² @$9,259
Saleable 1143ft² @$12,686
3Rms
HONG LOK YUEN 21TH ST
Tai Po TAI PO RD
$18,380,000
Gross 1850ft² @$9,935
Saleable 1214ft² @$15,140
3Rms
HONG LOK YUEN 17TH ST
Tai Po TAI PO RD
$20,580,000
Gross 1660ft² @$12,398
Saleable 1180ft² @$17,441