Kowloon Tong
Size
| - |
- Any
- 600ft² or Below
- 601 - 1000ft²
- 1001 - 1500ft²
- 1501 - 2000ft²
- 2001 - 3000ft²
- 3001 - 5000ft²
- 5001 - 10000ft²
- 10000ft²+
Layout
| - |
- Any
- 1Room
- 2Rooms
- 3Rooms
- 4Rooms
- 5Rooms+
More
| - |
- Any
- 600ft² or Below
- 601 - 1000ft²
- 1001 - 1500ft²
- 1501 - 2000ft²
- 2001 - 3000ft²
- 3001 - 5000ft²
- 5001 - 10000ft²
- 10000ft²+
Rooms
| - |
- Any
- 1Room
- 2Rooms
- 3Rooms
- 4Rooms
- 5Rooms+
|
Search: For SaleKowloon Tong |
Total: 537 / width photo: 524 |
Golden
4Rms
Low
ONE MAYFAIR
Kowloon Tong BROADCAST DRIVE 1
|
Gross 1607ft² @$24,020 Saleable 1256ft² @$30,732 |
$38,600,000 |
Golden
6Rms
EMPEROR PLACE
Kowloon Tong OXFORD RD 7
|
Gross 5387ft² @$20,791 Saleable 4310ft² @$25,986 |
$112,000,000 |
Golden
5Rms
CASA PINO
Kowloon Tong WATERLOO RD 154
|
Gross 4470ft² @$16,331 Saleable 4136ft² @$17,650 |
$73,000,000 |
Top
Floor Plan
4Rms
High
EDEN GATE
Kowloon Tong EDE RD 11
|
Gross -- Saleable 1464ft² @$37,568 |
Rent$90,000 $55,000,000 |
Top
4Rms
High
PALACE
Kowloon Tong BROADCAST DRIVE 83
|
Gross 2300ft² @$21,522 Saleable 1764ft² @$28,061 |
$49,500,000 |
Top
3Rms
Low
PARC INVERNESS
Kowloon Tong INVERNESS RD 38
|
Gross -- Saleable 1513ft² @$19,828 |
$30,000,000 |